اتاق خشم چیتگر تهران را بشناسید

احساس خشم، یکی از ابتدایی‌ترین غریزه‌های انسان برای دفاع از خودش در مواجه با تهدیدهای بیرونی بوده و به عنوان یه عکس‌العمل دفاعی محسوب میشه. احساس خشم با ترشح مقدار زیادی هورمون آدرنالین همراهه که معرف حضورتون هست! قدرتی که این هورمون در بدن ایجاد می‌کنه نیازمند یه راه امن برای رهاییه. البته پر واضحه که حس خشم باید در یک محدوده امن بمونه و خطری برای خود شخص و اطرافیان ایجاد نکنه. اما هیچ وقت نباید از حس خشم در وجودمون احساس شرمندگی کنیم، بلکه باید به دنبال یه راه امن برای تخلیه این حس و دور شدن از اون باشیم.

در ادامه همراه ما باشید تا با معرفی یک مکان عالی برای تخلیه خشم به شما دوستان معرفی کنیم. رفتن به اتاق خشم و رهایی از این حس به وسیله تخریب و شکستن وسایل مختلف!

اتاق تخلیه خشم چیه؟

اتاق خشم چیتگر تهران را بشناسید

اتاق تخلیه خشم یه محیط از پیش آماده شده، مملو از وسایل شکستنی جذاب برای شماست. کافیه لباس محافظت مخصوصی که در اختیار شما قرار می‌گیره، بپوشید، مسلح بشید و برای رویارویی با حس خشم و اضطراب درونتون آماده باشید! اتاق خشم، یک محیط امن برای از دست دادن کنترله؛ پس بدون کوچک‌ترین عواقبی، وسایل اطرافتون رو تخریب کنین و از این هرج و مرج لذت ببرین.

 اتاق خشم چیتگر

اتاق خشم چیتگر تهران را بشناسید

 اتاق خشم چیتگر که در کنار دریاچه خلیج فارس قرار گرفته، این امکان را به شما می‌دهد تا با یک چوب محکم به سراغ وسایل بروید و آن‌ها را بشکنید.

در اتاق خشم تهران، چوبِ بیس بال، چکش، پتک و غیره به شما داده می‌شود و با در اختیار قرار گذاشتن وسایل الکترونیکی، شیشه و ظروف چینی در ابعاد بزرگ و کوچک، به آن‌ها ضربه می‌زنید و نابودشان می‌کنید، کاری که حس بد درونتان را کم می‌کند و با تخلیه‌ی انرژی خود سر حال می‌شوید. در اتاق تخلیه خشم در کنار دوستانتان به شکستن اشیایی می‌پردازید که در ابعاد مختلف در جلو شما قرار می‌گیرند و گویی که عصبانیت خود را بر سر آن‌ها خالی می‌کنید. فضای تاریک این اتاق به شما کمک می‌کند تا تمرکز بیشتری داشته باشید و هرچه که در ذهنتان است را بیرون ریخته و به آرامشی نسبی برسید.

اتاق خشم چیتگر تهران را بشناسید

حین بازی در اتاق خشم چیتگر لازم است که لباس مخصوص بپوشید تا از تکه تکه شدن اشیا آسیب نبینید و لباس‌های شخصیتان مانع حرکت شما نشوند. قطعاتی که شکسته می‌شوند در قالب پکیج بر اساس نظر شما انتخاب شده و هر کدام قیمت جداگانه دارند، همچنین رزرو کل اتاق نیز امکان پذیر است. اتاق خشم تهران روزهای شنبه تا چهار شنبه از ساعت 17 الی 22 و پنج شنبه و جمعه از ساعت 17 الی 24 به روی عموم باز است و می‌توانید یک تجربه‌ی خارق العاده را در کنار خود و دوستانتان به ثبت برسانید.

 آدرس اتاق خشم تهران

 آدرس اتاق خشم دریاچه خلیج فارس به آسانی قابل پیدا کردن است و تنها لازم است تا به مجموعه تفریحی دریاچه چیتگر بروید و تفریح ماجراجویانه خود را آغاز کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما