بازار لائورا ترکیه| لذت خریدی با قیمت ارزان و کیفیت خوب

نویسنده:

فاطمه

در تاریخ:

آنتالیا یکی از مهمترین شهرهای توریستی ترکیه به شمار می رود ، سالانه گردشگران زیادی در قالب تور ترکیه و یا به صورت انفرادی به سوی خود جذب می کند . در شهر زیبای آنتالیا مراکز خرید بسیاری وجود دارد که یکی از این مراکز خرید ، لائورا است که بازدید و خرید از آن برای گردشگران تور آنتالیا بسیار لذتبخش و جذاب است .

لائورا در سال 2004 در مناطق ساحلی لارا افتتاح گردید . مرکز خرید لائورا با مساحت 11224 متری خود 80 فروشگاه را در خود جای داده است که هر کدام از آن ها نمایندگی یکی از بهترین برندهای تجاری معروف دنیاست .

بازار لائورا ترکیه| لذت خریدی با قیمت ارزان و کیفیت خوب

شما می‌توانید تمام آنچه که موردنیازتان است از پوشاک مردانه و زنانه گرفته تا لوازم صوتی و تصویری را با قیمت ارزان و کیفیت خوب از بازار لائورا خرید نمایید. از جمله امکانات دیگری که در بازار لائورا می‌توانید از آنها دیدن کنید 6 سالن سینما، 14 رستوران با غذاهای سنتی و بین‌المللی، 2 سوپرمارکت بزرگ و یک مجموعه تفریحی کودکان است که ساعاتی شما را سرگرم خود می‌کند.

در کنار بازدید از بازار لائورا می‌توانید از دیگر دیدنی های آنتالیا همچون پاساژ میگروس، مرکز خرید دپو، ساحل کنتالیتی، منطقه تفرحی لارا و دروازه هادیان دیدن کنید و اوقات خوشی را در کنار همراهانتان سپری کنید. 

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید