تجربه هیجان انگیز با تله کابین میکامال جزیره کیش

از تفریحات مهیج و گوناگون جزیره رویایی کیش هر چه بگوییم باز هم کم گفته ایم. تله کابین میکامال از جمله تفریحات جدید و جذاب کیش است که همه افراد با هر سنی می‌توانند به‌راحتی آن را تجربه کنند. تله کابین میکامال از جاهای دیدنی جزیره کیش محسوب می‌شود.

تجربه هیجان انگیز با تله کابین میکامال جزیره کیش

تفریحات مرکز خرید میکامال می‌تواند شما را متعجب کند. اما یکی از مهیج ترین آن ها تله کابین آن است که در طبقه چهارم میکامال قرار گرفته و البته تجربه ای متفاوت از پرواز در آسمان و بر فراز خلیج فارس را برای شما رقم خواهد زد.

افتتاح تله کابین کیش به سال 1399 برمی گردد. از همین رو تله کابین جدید ایران و جزیره کیش محسوب می شود.به طور کلی در این تله کابین حدود 500 نفر می توانند جابجا شوند. سرویس بهداشتی، پارکینگ و… از جمله امکاناتی می باشند که در این تله کابین وجود دارند. 

تله کابین میکامال کیش دو نوع کابین مختلف مانند کابین های معمولی و کابین های ویژه را برای گردشگران ارائه کرده است که در ادامه بررسی می کنیم.

کابین‌ های معمولی: در این تله کابین حدود 20 کابین معمولی وجود دارد که هر کدام از آن ها، طرفیت حدود 8 نفر را دارند. این کابین ها دارای امکانات و بسیار خوبی هستند و گزینه ای مناسب برای جمع خانواده ها به شمار می روند. سیستم گرمایشی و سرمایشی، صندلی های راحت، نمایشگر مخصوص تبلیغات، بی سیم های دو طرفه با ایستگاه تله کابین و… از جمله امکاناتی می باشند که در هر کابین قرار گرفته اند.

تجربه هیجان انگیز با تله کابین میکامال جزیره کیش

کابین‌ های ویژه: از دیگر کابین های موجود در تله کابین میکامال کیش، کابین های ویژه ای هستند که تنها دو کابین در آن وجود دارد. این کابین ها همانطور که از نام آن ها پیداست دارای امکانات و خدمات اختصاصی می باشند. یکی از مهمترین امکاناتی که در این کابین ها ارائه شده است، می توان به اینترنت بی سیم اشاره کرد که در کل مسیر امکان استفاده از آن وجود دارد.همچنین در صورتی که تلفن همراه با خود نداشته باشید، می توانید از ایستگاه یک تبلت و یا ipad را به طور رایگان دریافت کنید. پخش موسیقی نیز از دیگر خدماتی که در کابین های ویژه ارائه شده است. در زمان انتخاب این کابین ها و قبل از سوار شدن به آن، می توانید از کافی شاپ موجود در ایستگاه تله کابین، سفارش خود را ثبت کنید تا در طول مسیر برایتان بیاورند.

طول مسیر تله‌کابین میکامال

تجربه هیجان انگیز با تله کابین میکامال جزیره کیش

مسیر رفت و برگشت تله‌کابین میکامال حدفاصل اسکله تفریحی کیش و مجموعه تفریحی، گردشگری میکامال، حدود 3 کیلومتر است و زمان این سفر هیجان‌انگیز 30 دقیقه خواهد بود که در این مدت می‌توانید جاهای دیدنی جزیره کیش و چشم‌اندازهای زیبای آن را به تماشا بنشینید و در کنار دوستان و خانواده، لحظاتی خاطره‌انگیز بسازید.

شرکت‌های سازنده تله‌کابین میکامال

تجربه هیجان انگیز با تله کابین میکامال جزیره کیش

این تله‌کابین توسط شرکت پیشرو و مطرح سوییسیِ BMF به‌عنوان سازندۀ تله‌کابین، ساخته شده است. این شرکت با سابقۀ درخشان ۵۰ ساله در ساخت کابین‌ها و اتاقک‌ها و سیستم‌های کابلی هوایی در سراسر جهان، یکی از حرفه‌ای‌ترین‌های این حوزه است و تله‌کابین میکامال با توجه به شرایط ویژه‌اش یکی از مهم‌ترین پروژه‌های BMF به شمار می‌آید.

افزون بر آن، برند خوش‌آوازۀ سواروسکی (Swarovski) نیز در طراحی داخلیِ دو اتاقک VIP این تله‌کابین، آمیزه‌ای از تخصص و ظرافت هنرمندانه‌ را به نمایش گذاشته است. 

آدرس و ساعات کار تله کابین کیش

تجربه هیجان انگیز با تله کابین میکامال جزیره کیش

تله کابین میکا مال کیش، هر روز از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۲ شب آماده ارائه خدمات به مسافران است. آدرس دقیق این تله کابین ضلع شرقی جزیره کیش – میدان امیرکبیر – طبقه چهارم مجموعه میکا مال کیش است.

بلیط هواپیما