تونل باد میکامال کیش | تجربه پرواز بدون مهارت

ممکن است نام تونل باد تا به حال به گوشتان نخورده باشد اما حتما همه شما یک بار در زندگی آرزوی پرواز یا حتی آرزوی تجربه سقوط آزاد از هواپیما را داشته‌اید؛ تونل باد دقیقا این امکان را به شما می‌دهد تا آرزوی خود را به خاطره تبدیل کنید و این خاطره‌سازی درست در قلب مرکز تفریحی، گردشگری میکامال اتفاق می‌افتد.

تفریحات متنوعی در جزیره کیش قرار دارد که برای گردشگران تدارک دیده شده است، اما تونل باد را می توان جز جدید ترین تفریحات مهیج این جزیره بشمار آورد.

تونل باد میکامال کیش/ تجربه پرواز بدون مهارت

تونل باد در کیش آیتمی تفریحی مناسب برای عموم افراد از سن 4 سال تا …. می باشد که در نوروز 1402 در مرکز تجاری میکامال کیش در مساحت 900 متری راه اندازی شده است. تونل باد کیش فضایی به شکل یک استوانه با ارتفاع 8 متر و قطر 3 متر می باشد و بین طبقات سوم و چهارم مجموعه بزرگ میکامال قرار گرفته است، که از طریق جریان باد قوی، نیروی جاذبه را خنثی و بی اثر کرده و فردی که درون استوانه قرار دارد را به پرواز در می آورد. جریان قوی بادی که از پایین تونل باد کیش می وزد، شما را به حالت پروازی در می آورد که تجربه آن در حالت سقوط آزاد از هواپیما رخ می دهد.

تولید آدرنالین یکی از فواید این تونل بوده که باعث ایجاد هیجان، شادابی و سرحالی در افراد می شود. اگر شما هم مدت هاست تجربه ای هیجان انگیز و مفرح نداشته اید، تونل باد کیش را می توان گزینه ای مناسب دانست.

ویژگی های تونل باد کیش چیست؟

تونل باد میکامال کیش/ تجربه پرواز بدون مهارت
 1. طراحی در فضایی به مساحت 900 متر مربع
 2. استوانه شیشه ای به ارتفاع 8 متر و قطر 3 متر
 3. نخستین نمونه در نوع خود در سراسر جهان
 4. تنظیم شدت و سرعت باد توسط اپراتور بر اساس میزان آمادگی و مهارت فرد
 5. گردش با سرعت 220 کیلومتر جت فن های مکنده بالای تونل
 6.  قابل مشاهده توسط افراد دیگر در طبقات سوم و چهارم میکامال بدلیل شیشه ای بودن تونل
 7. ساخت شرکت ارودیوم از کشور لاتویا که سابقه ساخت تونل باد دیزنی لند استرالیا را دارد.

شرکت سازنده تونل باد کیش

تونل باد میکامال کیش/ تجربه پرواز بدون مهارت

شرکت سازنده تونل باد میکامال یکی از قدرتمندترین شرکت ها در این حوزه به شمار می رود. شرکت ارودیوم یا « Aerodium» نام شرکت سازنده این تونل باد می باشد. این شرکت متعلق به کشور لتونی یا لاتویا Latvia می باشد. اولین شرکتی که توانست اجرای تونل باد را برای مکان هایی مثل مال ها امکان پذیر کند، شرکت ارودیوم بود. تجربه بالای این شرکت را می توان با نگاهی بر رزومه بسیار قدرتمند آن متوجه شد. اجرای تونل باد آموزشی، تفریحی و نظامی تنها بخشی از فعالیت های این شرکت به شمار می روند.

تجربه پرواز بدون مهارت در تونل باد کیش

شما برای پرواز در تونل باد کیش نیاز به مهارت خاصی ندارید. کافیست بلیط تونل باد میکامال کیش را تهیه کرده و به طبقه سوم میکامال مراجعه کنید. برای تجربه این تفریح لذت بخش و یک هیجان شگفت انگیز، از پل زیبای تونل باد گذر کرده و لباس مخصوص و کلاه ویژه را تحویل بگیرید. سپس با آموزش کوتاه و خیلی سریع مربی کارآزموده کار تمام است. در تمام مدت این مربی همراه شما خواهد بود و نکات لازم را به شما آموزش خواهد داد.

همچنین اپراتور تونل باد کیش، سرعت باد را با توجه به میزان آمادگی و مهارت شما تنظیم می کند تا بتوانید با خیالی آسوده در محیطی امن به تفریح و هیجان وصف ناپذیر بپردازید.

قوانین پروازی در تونل باد کیش 

تونل باد میکامال کیش/ تجربه پرواز بدون مهارت

نکته جالبی که باید در همین ابتدا به آن اشاره کنیم این است که در این تونل باد ۳ نفر به صورت همزمان یعنی ۲ نفر مراجعه کننده و ۱ مربی می توانند هم زمان پرواز فوق ‌العاده‌ای را تجربه کنند.

 • ضمن اینکه برای استفاده از این تونل شما حتما باید سن و سالی بیشتر از ۴ سال داشته باشید.
 • وزنتان حداقل بین ۲۰ کیلو تا ۱۴۰ کیلو گرم باشد و به لحاظ جسمی مشکلی نداشته باشید، یعنی کاملاً سالم باشید.
 • فراموش نکنید که اگر شکستگی مفاصل یا آسیب های جدی در بدن شما دیده شود، امکان استفاده از تونل پرواز برای شما وجود نخواهد داشت.
 • همچنین آسیب های حرکتی بدن و آسیب های نخاعی نیز از جمله مواردی هستند که امکان پرواز را از شما خواهند گرفت.
 • در نهایت به این موضوع نیز توجه کنید که اگر داروی خاصی مصرف کرده اید یا تحت تاثیر مصرف الکل هستید، به هیچ عنوان مجاز به پرواز در تونل باد میکامال نخواهید بود.

آدرس و ساعت کاری تونل باد میکامال کیش

تونل باد میکامال کیش/ تجربه پرواز بدون مهارت

ناگفته نماند که زمان استفاده از این تفریح برای هر فرد حدود ۲ الی ۶ دقیقه می‌باشد. ساعات کاری مراکز تفریحی و تجاری کیش از صبح ساعت ۹ تا ۳۰/۱۳ ظهر و عصر ها از ساعت ۱۷ الی ۲۳ شب می‌باشد و به گردشگران خدمات ارائه میدهند. ناگفته نماند که مراکز تفریحی و تجاری همچون میکامال در روز های تعطیل هفته هم باز هستند و تا ساعت ۳۰/۱ شب به گردشگران خدمات ارائه میدهند. پس بنابراین در ساعات خاصی از شبانه روز به راحتی می توانید در جزیره تفریح کنید.

این تونل باد در فاصله ۱۰ کیلومتری از مرکز شهر قرار گرفته و به راحتی می توان با صرف کمترین زمان ممکن خود را به این تونل باد رساند. موقعیت یا آدرس آن را هم اگر بخواهیم بیان کنیم به این صورت است، جزیره کیش، بلوار فردوسی مجموعه بزرگ میکامال.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما