جاذبه طبیعی آبشار دال آو چگنی لرستان

نویسنده:

فاطمه

در تاریخ:

شاید به دلیل وجود همین آبشارهای خروشان و بی‌همتا لرستان است که این استان اکنون به یکی از دیدنی‌ترین مکان های گردشگری ایران تبدیل شده است و هر ساله گردشگران و بازدیدکنندگان زیادی به صورت خانوادگی راهی این شهر می‌شوند تا از اینهمه زیبایی دیدن کنند و نهایت لذت را ببرند.

در این میان آبشار دال آو چگنی در منطقه معتدل و کوهستانی کوه‌های سر به فلک کشیده زاگرس با فضایی دل‌فریب، همیشه گردشگران چگنی را به سمت خود مجذوب می‌کند، چرا که این منطقه با طبیعت بکر و مناظری چشم نواز روحتان را جلا می‌دهد و جانی تازه را در وجودتان زنده می‌کند.

جاذبه طبیعی آبشار دال آو چگنی لرستان

شما با گشت و گذار در اطراف آبشار دال آو چگنی با پوشش جنگلی و گیاهانی که در اطراف آبشار با زیبایی و طراوت خاصی جا خوش کرده‌اند، روبرو می‌شوید، جایی  که با برخورد آب به سنگ‌ها نمای بسیاری زیبایی در مقابل چشمانتان قرار می‌گیرد که زیبایی فوق العاده‌ای دارد.

حال اگر دوست دارید به بازدید از آبشار دال آو چگنی بروید، فصل بهار و تابستان  بهترین زمان سفر به این منطقه است و گردشگران زیادی برای دیدن این آبشار زیبا راهی شهرستان چگنی می‌شوند. 

 وجود دره‌هایی پر آب، گیاهان، خزندگان و آبزیان کوچک در مسیر این آبشار‌ زیبایی حیرت‌انگیزی را روبروی دیدگان هر رهگذری به تصویر می‌کشد و نظرها را خیره می‌کند. 

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید