معرفی پارک ژاپنی کیوتو در قونیه

نویسنده:

فاطمه

در تاریخ:

ژاپنی‌ها با هنر معماری و تزئینات منحصر به فردی که دارند، باغ‌های بسیار زیبایی می‌آفرینند. طوری که باغ ژاپنی امروزه در سرتاسر جهان به عنوان یک مولفه متشکل از تمامی ظرافت‌های هنری و معماری در ذهن همه شکل گرفته است. پس بازدید از باغ ژاپنی کیوتو در سفر به شهر قونیه ایده بسیار جالبی می‌تواند باشد. 

باغ ژاپنی کیوتو قونیه یکی از جاذبه‌های بسیار زیبا و منحصر به فرد این شهر است. از نظر عده زیادی این باغ همچون جواهری زیبا و درخشان است که در شهر قونیه قرار دارد.

این باغ مکانی ایده‌آل برای خوردن ناهار، قدم زنی و پیک نیک است. رستوران‌ها و کافه‌های ژاپنی متعدد آن می‌توانند تمامی نیازهای شما را برطرف کنند.

تاریخچه پارک ژاپنی کیوتو

معرفی پارک ژاپنی کیوتو در قونیه

چندین سال پیش دو شهر کیوتو و قونیه طی توافقنامه خواهرخواندگی با یکدیگر به امضا رساندند و پس از آن بود که در سال ۲۰۱۰ میلادی ساخت باغ ژاپنی کیوتو قونیه در این شهر آغاز شد تا به نماد این توافقنامه تبدیل شود و روابط دوستانه این دو شهر با یکدیگر گسترش یابد. در طول حدودا ۱۰ سال گذشته این باغ به خوبی توسعه یافته و رستوران‌ها و کافه‌های مختلفی در آن تاسیس شده تا امروزه، باغ ژاپنی کیوتو قونیه به یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهر تبدیل شود.

معماری پارک ژاپنی کیوتو 

معرفی پارک ژاپنی کیوتو در قونیه

به محض اینکه شما قدم در باغ ژاپنی کیوتو قونیه بگذارید احساس خواهید کرد که وارد کشور ژاپن شده‌اید. این باغ ۳.۶ هکتاری با گل‌ها، فواره‌ها، مجسمه‌ها و بناهایی سر و شکل گرفته که همگی از سنت‌های ژاپن نشات می‌گیرند. البته به اعتقاد عده‌ای از گردشگران، در معماری و طراحی این باغ نشانه‌هایی از خلاقیت ترک‌ها را نیز می‌توان دید. اما به هر حال، منظره کلی باغ با بناهایی که به سبک معماری ژاپنی ساخته شده‌اند جلوه بسیار زیبایی دارد. ضمنا، تمامی مولفه‌های معماری این باغ زمانی حس خوب به بازدیدکننده خود القا می‌کنند که در کنار دریاچه مصنوعی آن تماشا می‌شوند.

زمان پیشنهادی بازدید از باغ ژاپنی کیوتو

معرفی پارک ژاپنی کیوتو در قونیه

شما برای بازدید از باغ ژاپنی کیوتو قونیه و قدم زدن در فضای آن نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارید. زیرا ورودیه این باغ رایگان است. بنابراین در سفر به شهر قونیه می‌توانید ۲ تا ۳ ساعت از زمان برنامه سفر خودتان را به گردشی آرامش بخش در باغ ژاپنی کیوتو قونیه اختصاص دهید.

بازدید از این باغ در فصول بهار و تابستان بسیار لذت بخش بوده و شما را با انواع گل‌ها و گیاهان ژاپنی آشنا خواهد کرد. حال آنکه باغ ژاپنی کیوتو قونیه در فصل پاییز و زمستان نیز زیبایی‌های خاص خود را دارد. برای مثال، منظره نارنجی رنگ این باغ در فصل پاییز واقعا صحنه‌ای رویایی به نظر می‌رسد. معمولا اکثر مسافران زمانی را برای بازدید از باغ ژاپنی کیوتو قونیه انتخاب می‌کنند که دمای هوای شهر حداکثر ۳۰ درجه باشد.

آدرس پارک ژاپنی کیوتو 

معرفی پارک ژاپنی کیوتو در قونیه

با توجه به اینکه باغ ژاپنی کیوتو قونیه در منطقه‌ای مسکونی واقع شده، دسترسی به آن با استفاده از ترام و سایر وسایل نقلیه امکان پذیر است. بدین منظور شما کافیست سوار ترام خط N1 و در ایستگاه Su Deposu پیاده شوید. سپس به آن طرف خیابان بروید و با حدود ۱۵۰ متر پیاده روی خود را به باغ ژاپنی کیوتو قونیه برسانید. ناگفته نماند که این باغ با فنس‌های مرتفع خود از فاصله بسیار دور قابل رویت است.

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید