پارک کولو آنکارا | مکانی دنج برای استراحت نیم روزی

نویسنده:

فاطمه

در تاریخ:

آنکارا پایتخت کشور توریستی ترکبه است که همه روزه دارای توریست و گردشگر می باشد. این شهر زیبا همانند استانبول پر از جاذبه گردشگری و تفریحی از جمله پارک های زیبایی می باشد که بازدید از آنها خالی از لطف نیست.

پارک کولو (Kuğulu Park) برای مردم آنکارا به‌ عنوان یک نوستالژی است و اکثر آن‌ها به قوهای حوض کوچک پارک، غذا داده‌اند. روی یکی از صندلی‌ها بنشینید تا هم خستگی در کنید و هم زندگی روزمره مردم بومی را مشاهده کنید.

پارک کولو آنکارا | مکانی دنج برای استراحت نیم روزی

پارک کولو Kuğulu Park و یا سوان پارک یکی از نماد های بسیار زیبای شهر آنکارا که توصیه می شود حتما از این مکان دیدن فرمایید. این پارک یک پارک عمومی و مجهزی است که می‌تواند اتنخاب خوبی به‌عنوان یک محیط دلچسب و فوق‌العاده برای گذراندن ساعاتی آرامش‌بخش برای شما عزیزان باشد.

پارک کولو آنکارا | مکانی دنج برای استراحت نیم روزی

در سمت دیگر دریاچه کافه رستوران کولو پارک وجود دارد که با غذاها و نوشیدنی های بی‌نظیر این امکان رو برای شما به همراه می آورد، که توام با صرف غذای خود از دیدن منظره ی دریاچه نیز لذت ببرید. این پارک دارای  یک زمین بسیار مجهز مخصوص بازی کودکان میباشد، که لحظاتی ایمن و شاد رو برای فرزندان شما در تور آنکارا به وجود می‌آورد.

بازدید از اینجا را هنگامی که در خیابان آتاتورک برای گردش هستید فراموش نکنید. مرکز خرید کاروم، یکی از بزرگترین مرکز خرید های آنکارا نیزدر نزدیکی این پارک قرار دارد.

پارک کولو آنکارا | مکانی دنج برای استراحت نیم روزی

همان‌طور که گفته شد، پارک کوگولو Kuğulu Park در محل  تلاقی خیابان ایران و خیابان آتاتورک قرار دارد و از آنجا که در محله چانکایا در مرکز شهر آنکارا قرار دارد دسترسی به آن بسیار آسان بوده و نیازی نیست برای رسیدن به آنجا سختی‌هایی را تحمل کنید، حتی اگر علاقه به سوار شدن تاکسی ندارید، می توانید به‌راحتی با اتوبوس به ایستگاه‌های مجاور پارک که درون خیابان ایران و بلوار آتاتورک قرار دارد رفته و به پارک دسترسی پیدا کنید.

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید