جاذبه تفریحی سرزمین افسانه‌های تهران

نویسنده:

فاطمه

در تاریخ:

با توجه به فرهنگ غنی ایران زمین تلاش کردیم که برای نمایش هرچه بهتر افسانه‌های ایرانی در این تم پارک به شخصیت‌های زیادی بپردازیم و جذابترين داستان‌های ایرانی را به نمایش در بیاوریم.در پارک سرزمین افسانه ها برج میلاد برای اولین بار می توانید شخصیت های جذاب داستان های ایرانی را ببینید.

جاذبه تفریحی سرزمین افسانه‌های تهران

سرزمین افسانه در تهران و در برج میلاد در مساحتی به اندازه ۱۰۰۰ متر مربع بنا شده است. در این تم پارک جذاب می توانید تلفیقی نور، صدا، حجم سازی و تکنولوژی مپینگ را مشاهده کنید. شاید برای بعضی از گردشگران این مجموعه تفریحی سرزمین افسانه ها خسته کننده به نظر برسد. اما اینطور نیست در هر سنینی که باشید بعد از خرید بلیط سرزمین افسانه ها برج میلاد می توانید ساعت ها از حضور در این مکان تفریحی لذت ببرید.

بخش های مختلف سرزمین افسانه ها

جاذبه تفریحی سرزمین افسانه‌های تهران

نمایش جذاب ترین شخصیت های داستانی ایرانی را می توانید در سرزمین افسانه ها تهران ببینید. این مجموعه از بخش های هیجان انگیز متفاوتی تشکیل شده است که توجه هر بازدید کننده ای را به خود جلب می کند. این بخش ها شامل تم پارک تونل زمان، تالار جهان نما و شاهنامه، گذر آرش، آلونک غول ها، تالار هزار و یک شب، تالار شهر قصه، ایوان معلق و .. است. همچنین برای روایت این داستان های جذاب، تکنیک هایی مانند ویدیو مپینگ پاناروما، آثار هنری مومی شکل، ربات های متحرک و .. استفاده شدند.

امکانات سرزمین افسانه ها

جاذبه تفریحی سرزمین افسانه‌های تهران

اگر شما هم یکی از بازدیدکنندگان تم پارک سرزمین افسانه ها هستید؛ احتمالا بعد از کمی گردش در این مجموعه به کمی استراحت و خوردن یک وعده غذایی نیاز پیدا می کنید. اما لازم نیست به خارج از فضای این مجموعه بروید. زیرا این سرزمین رویایی دارای کافی شاپ و رستوران برای ارائه خدمات به مشتریان است. اگر می خواهید یک یادگاری کوچک از این روز به یادماندنی خود داشته باشید نیز می توانید از خدمات گیفت شاپ سرزمین اقسانه ها برج میلاد بهره مند شوید.

نحوه تهیه بلیط

جاذبه تفریحی سرزمین افسانه‌های تهران

 قیمت بلیط سرزمین افسانه ها برج میلاد برای هر یک از بخش های آن قیمت یکسانی داشته و شما باید مبلغ ۹۰ هزار تومان بپردازید. اما برای تهیه بلیط سرزمین افسانه ها برج میلاد باید تعیین کنید که قصد دارید از تالار اول (بخش شاهنامه) یا تالار دوم (قصه ها و افسانه ها) دیدن کنید. سرزمین افسانه ها برج میلاد تلفن برای رزرو داشته که شما می توانید از این طریق در تایم اداری، رزرو بلیط را به صورت تلفنی انجام دهید.

سرزمین افسانه های برج میلاد کجاست؟

جاذبه تفریحی سرزمین افسانه‌های تهران

بازدید از سرزمین افسانه ها برج میلاد از طریق مترو، اتوبوس و وسایل شخصی امکان پذیر است. از طریق ماشین شخصی می توانید یکی از مسیر های بزرگراه همت شرق و عبور از پل کابلی اختصاصی، خروجی مخصوص برج میلاد در بزرگراه حکیم یا بزرگراه شیخ فضل الله نوری و رسیدن به کنارگذر اختصاصی برج میلاد را انتخاب کنید.

از طریق وسایل نقلیه عمومی نیز می توان به مترو خط ۷ تهران برای رسیدن به برج میلاد و سرزمین افسانه ها تهران اشاره کرد. البته این خط هنوز به بهره برداری نرسیده است. همچنین با تاکسی های میدان های اصلی یا پایانه های غرب و شمال غرب تهران می توانید خود را به این سرزمین رویایی برسانید.

جاذبه تفریحی سرزمین افسانه‌های تهران

آدرس سرزمین افسانه ها برج میلاد: برج میلاد تهران، روبروی مرکز همایش ها، زیر گذر برج بعد از پله برقی اول

ساعت فعالیت :شنبه تا چهارشنبه ۱۰:۳۰صبح الی۲۴
پنجشنبه ،جمعه و ایام تعطیل:۱۰:۳۰صبح الی۲۴

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید