معرفی مرکز سمفونی شیکاگو 

نویسنده:

فاطمه

در تاریخ:

شیکاگو که در بین مردم به شهر بادی معروف شده است در امتداد سواحل دریاچه میشیگان ایالت متحده آمریکا قرار دارد. این شهر به خاطر داشتن جاذبه‌های هنری، فرهنگی، معماری جالب و مراکز خرید عالی در بین گردشگران تور آمریکا بسیار محبوب است. همچنین این شهر به خاطر خاستگاه هنرمندان و معماران بنامی مانند لوییس سالیوان، میرو، پیکاسو و غیره همیشه زبانزد خاص و عام بوده است و بسیاری از بازدیدکنندگان را از نقاط مختلف دنیا به سوی خود می‌کشاند.

معرفی مرکز سمفونی شیکاگو 

برای کسانی که نمی‌دانند شیکاگو کجاست، باید بگویم که این شهر، بهشت معماری مدرن، شهری پر از سازه های بزرگ و زیبای امروزییست که همگی از جاهای دیدنی آن به حساب می آیند و سالانه افراد زیادی را به سمت خود جذب می‌کنند. 

 در این میان مرکز سمفونی شیکاگو نیز یکی از مکان‌های دیدنی این شهر زیبای آمریکاست که اینجا محل افسانه بزرگ خط موسیقی کلاسیک و همچنین زادگاه برخی از استادان شگفت‌انگیز موسیقی جاز و بزرگان موسیقی جهان است.

جالب است که بدانید بهترین نوازندگان سراسر جهان با شادی و شور و حال خاصی از سراسر دنیا به صورت انفرادی یا در قالب تور شیکاگو راهی این مکان می‌شوند تا در مرکز سمفونیک شیکاگو یکی از بهترین آکوستیک های زیبا را بشنوند و به موسیقی فوق‌العاده‌ای که در این مکانِ نوستالژی پخش می‌شود و به آن کاملا ایمان دارند، گوش فرا دهند. 

معرفی مرکز سمفونی شیکاگو 

 یادآور می‌شویم که آب و هوای شیکاگو کاملا چهار فصل است و با توجه به واقع شدن آن در نیمکره شمالی، تقریبا از نظر زمانی با آب و هوای کشورمان کاملا یکسان است، پس بهار فصل مطلوب و خنک شیکاگو، تابستان آن گرم و مرطوب، پاییز ملایم و زمستان فصل سرد این کشور است. با این اوصاف برای لذت بردن از جاذبه های توریستی شیکاگو پیشنهاد می‌کنیم برنامه سفر مناسبی را برای خود و همراهانتان بچینید تا لذت این سفر برای همیشه در ذهنتان باقی بماند. 

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید