معرفی پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی در کشور مالزی

لنکاوی جزیره‌ای تماشایی در کشور مالزی است که با وجود جاذبه های توریستی بسیار هر ساله گردشگرانی را به سوی خود جذب می‌کند. خوب است بدانید، جزیره زیبای لنکاوی از جزایر معروف و محبوب و از یک قدم به سمت ماجراجویی شگفت انگیز جدید که حیوانات و گونه های جدید شما را در پارک بهشت پرندگان لنکاوی همراهی می کنند. ریتم جالب صداها که در فضای پارک می پیچد محیطی دلنشین را به ارمغان خواهد آورد. تمساح های غول پیکر شرور که دهان خود را زیر نور آفتاب باز می کنند و قرقاول های رنگارنگ که در قفس خود حرکت می کنند؛ بخشی از انواع مختلف پستانداران، خزندگان، پرندگان و … هستند.”>جاذبه های گردشگری مالزی محسوب می‌شود که سواحل بکر و زیبایش می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای هر فرد گردشگری باشد. بازدیدکنندگانی که به این کشور سفر می‌کنند این امکان برایشان وجود دارد که علاوه بر قدم زدن در میان طبیعتی سرسبز سری هم به دیدنی های مالزی همچون پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی بزنند که بازدید از آن تماشایی به نظر می‌رسد. 

پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی، اولین و بزرگترین پارک حفاظت شده حیات وحش در آسیا است  و به طور حتم بهشتی برای دوستداران حیوانات به ویژه پرندگان است.

معرفی پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی در کشور مالزی

در این پارک بیش از 2500 پرنده  وجود دارد که از آنها می توان به : قناری،  اردک،  جغد، طوطی، عقاب و هر پرنده دیگری اشاره نمود که به راحتی پرواز می کنند، اوج می گیرند به راحتی در هوا می رقصند و در تمام محیط پارک از این سو به آن سو می روند. شهردار منطقه کدا مالزی به نام  Y.A.B داتو سری سید رازاک، در 25 دسامبر 2002، رسما این پارک را راه اندازی کرد.

معرفی پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی در کشور مالزی

در ابتدا این پارک به نام “بهشت پرنده” نامگذاری شده بود، اما بعد ها در سال 2006 میلادی به دلیل وجود پستانداران و خزندگان متنوع و منحصر به فردی همچون : تمساح، مار پیتون، گوزن، راکون و میمون که در این مکان نگهداری شده اند، رسما به پارک حیات وحش لنکاوی تغییر نام داد. می توانید.

دانه های گل آفتاب گردان و بادام زمینی به عنوان غذای مورد علاقه ماکاو و غذای مورد علاقه فلامینگو  ماهی می باشد. انواع مختلفی از غذاهای حیوانات در داخل پارک به عنوان یک فعالیت مکمل در سفر شما فروخته می شود.

محیط داخلی پارک

معرفی پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی در کشور مالزی

احساس نسیم خنک در حوالی استخر پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی که توسط اردک های زیبا احاطه شده است و در اطراف حوضچه بازی می کنند. بنابراین این پارک رویای کودکی مارا تحقق می بخشد تا با حیوانات بسیار نزدیک باشیم و در دنیای حیوانات با آن ها تعاملی نزدیک و واقعی داشته باشیم. برای خانواده هایی که دوستدار طبیعت و حیوانات هستند مکانی بسیار دلنشین و وصف نشدنی می باشد.

معرفی پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی در کشور مالزی

یک قدم به سمت ماجراجویی شگفت انگیز جدید که حیوانات و گونه های جدید شما را در پارک بهشت پرندگان لنکاوی همراهی می کنند. ریتم جالب صداها که در فضای پارک می پیچد محیطی دلنشین را به ارمغان خواهد آورد. تمساح های غول پیکر شرور که دهان خود را زیر نور آفتاب باز می کنند و قرقاول های رنگارنگ که در قفس خود حرکت می کنند؛ بخشی از انواع مختلف پستانداران، خزندگان، پرندگان و … هستند.

موقعیت جغرافیایی پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی 

معرفی پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی در کشور مالزی

مساحت این پارک حدود 5.5 هکتار  است و در امتداد جالان ایرهانگات در جزیره لنکاوی واقع شده است و تنها با 10 دقیقه رانندگی از شهر کوداه می توان بدانجا رسید.  این پارک سرپوشیده است و برای روزهای بارانی هم دیدار از آن خالی از لطف نیست. 

امکانات رفاهی پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی

معرفی پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی در کشور مالزی

این مجتمع چندین فروشگاه خرده فروشی  بدون نیاز به گمرک، دکه سوغاتی و فروشگاه اشیای  کریستال وجود دارد. در قسمت پشتی  این مجموعه، می توانید  بین تزئینات کریستالی  خام نادر  به نمایش درآمده و محصول  برزیل و چین گشتی بزنید. 

پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی هر روز هفته از ساعت 8:30 صبح الی 19 بعدازظهر باز بوده و به فروش بلیط مجموعه از 8:30 آغاز شده و تا 18 ادامه پیدا می کند. می ‌توانید به بازدید جاذبه‌ های عالی این شهر بروید که بسیار زیبا و جذاب بوده و کلی خاطرات به یادماندنی برای شما می سازند .

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما