معرفی کامل مجموعه تفریحی – ورزشی مارینا کیش

جزیره‌ کیش سرشار از زیبایی و شگفتی است. این جزیره با جای دادن مراکز تفریحی، مراکز خرید کیش، هتل‌ها و رستوران‌های کیش متعدد و متنوع در خود توانسته گردشگران زیادی را به خود جذب کند. یکی از بهترین سواحل کیش در روز و شب که به شدت مورد استقبال و توجه مسافران و گردشگران قرار گرفته، ساحل اختصاصی مارینا پارک است.

 مجموعه مارینا کیش دارای بخش های مختلفی است که هرکدام تجربه های متفاوتی را برای شما به ارمغان می آورند. یکی از لازمه های سفر به کیش بازدید از مجموعه ورزشی و گردشگری مارینا کیش است.

اسکله مارینا کیش نخستین مارینای ایران بوده که دارای امکانات مختلف مانند هتل، رستوران، مجموعه تفریحی، فروشگاه های مختلف و خدمات مربوط به اجاره قایق های لوکس می باشد. علاوه بر موارد بالا، اسکله مارینا کیش دارای تنها لانژ در سواحل این جزیره و یکی از جاهای دیدنی کیش است. 

اسکله مارینا کیش 

معرفی کامل مجموعه تفریحی - ورزشی مارینا کیش

مارینا شامل مجموعه های ساحلی بوده که دارای حوضچه اختصاصی و اسکله های شناور روی آب به منظور نگهداری شناورها می باشد. مارینا مربوط به نگهداری و سرویس دهی به قایق ها و شناورهای مختلف لوکس تفریحی و شخصی می باشد. اما امروزه برخی از ماریناها فضای ساحلی وسیع تری داشته و خدمات دیگری را نیز ارائه می دهد. نخستین مارینا در ایران مارینا جزیره کیش بوده که در ادامه به بررسی این مجموعه گردشگری می پردازیم.

بخش های تفریحی مارینا کیش

معرفی کامل مجموعه تفریحی - ورزشی مارینا کیش

مارینای جزیره کیش به عنوان نخستین مارینا در ساحل مرجان و در سال 1392 احداث شده است که دارای اسکله اختصاصی با 278 جای پارک برای شناورها و قایق های مختلف می باشد. هدف از احداث مارینای کیش ایجاد مکانی به منظور نگهداری و سرویس دهی به شناورها در محیطی لوکس و ایجاد کلوپ تفریحات دریایی، رستوران و هتل بوده است. این امکانات در ادامه، عنوان شده است.

رستوران مارینا کیش

معرفی کامل مجموعه تفریحی - ورزشی مارینا کیش

رستوران مارینا کیش در هتل و همچنین لانژ ساحلی آن قرار دارد. رستوران بین المللی مارینا تحت عنوان لوتوس، در قسمت یات کلاب و هتل 5 ستاره آن قرار داشته که دارای انواع غذاهای ایرانی، بین المللی، پیش غذا، غذاهای دریایی و سالادهای متنوع می باشد. همچنین نوشیدنی های مختلف مانند چای، دمنوش و قهوه نیز در این رستوران سرو می شود.

مجموعه اقامتی مارینا کیش

هتل مارینا پارک کیش در یکی از بهترین مناطق جزیره کیش قرار داشته که در زمینی به مساحت 10 هکتار احداث شده است. این هتل دارای اتاق ها و سوئیت های متنوعی بوده که چشم انداز آن ها رو به دریای خلیج فارس می باشد. مسافرانی که این هتل را رزرو می کنند وعده های صبحانه و ناهار را بطور رایگان دریافت می کنند. از امکانات آن می توان به ماساژ، استخر، کافی شاپ، رستوران، فروشگاه های مختلف و سالن همایش اشاره کرد.

لانژ ساحلی اسکله مارینا کیش

معرفی کامل مجموعه تفریحی - ورزشی مارینا کیش

یکی دیگر از امکانات مارینا در کیش، لانژ ساحلی آن می باشد که برای استراحت و سرو نوشیدنی های متنوع مناسب می باشد. در این لانژ می توانید ضمن انجام گشت و تفریحات دریایی، نوشیدنی و غذای خود را سفارش داده و بطور همزمان از نوشیدنی و تفریح دریایی لذت ببرید. این لانژ دارای سه غرفه گرین مارینا (green marine) با غذاهای ایرانی و فرنگی، فست فود رد مارینا (red marine) با انواع ساندویچ و همبرگر و کافی شاپ بلو مارینا (Blue Marine) با نوشیدنی های سرد و گرم و بستنی می باشد.

تفریحات اسکله مارینا کیش

معرفی کامل مجموعه تفریحی - ورزشی مارینا کیش

علاوه بر امکانات اقامتی و رفاهی در مارینای کیش، تفریحات آبی متنوعی در کلوپ تفریحات دریایی وجود دارد. کلوپ مارینا کاملا به روز بوده و از تجهیزات ورزش های دریایی معتبر دنیا استفاده می کند. تفریحات دریایی مارینا کیش شامل پدل بورد، کایاک پارویی، پدل بورد دوچرخه ای، بنانا، شاتل سواری، غواصی، پاراسل، گشت های دریایی، اجاره یات یا قایق تفریحی و ورزش های بادبانی می باشد.

یات کلاب مارینا در جزیره کیش

معرفی کامل مجموعه تفریحی - ورزشی مارینا کیش

باشگاه مالکین شناور یا یات کلاب، مکانی است که علاوه بر ارائه خدمات مربوط به نگهداری شناور، خدمات مشاوره ای به منظور خرید یا فروش و اجاره یات را نیز برای مشتریان خود فراهم می کند. از خدمات یات کلاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 -اسکله اختصاصی جهت پهلوگیری شناورها

-مرکز فروش شناورهای تفریحی

-اجاره یات ویژه

-حفاظت از شناورهای پارک شده

-شستشو و نگهداری از یات ها و شناورها

-رسیدگی به شناورها و پر کردن مخزن آب شیرین و مخزن سوخت در صورت درخواست مالک

-تعمیرات و سرویس یات و شناورها

-خدمات کاپیتانی

اجاره قایق در اسکله مارینا کیش

معرفی کامل مجموعه تفریحی - ورزشی مارینا کیش

از خدمات مهم مارینا، اجاره یات یا قایق های لوکس تفریحی می باشد. انواع مختلفی از قایق های کوچک موتوری و اسپرت در این مجموعه وجود دارد که شامل برندهای ژانو و پرستیژ فرانسه و برندهای معتبر بوده که تعداد آن ها حدود 200 قایق است. یات ها در مارینای کیش به همراه کاپیتان به اجاره داده می شود و نیازی به گواهینامه دریانوردی ندارید.

این قایق ها شامل قایق های لوکس و قایق های اسپرت است. یات ها در کورس های 1 الی 3 ساعت اجاره می شود اما می توانید در مدت زمان بیشتر نیز این قایق ها را اجاره کنید. این یات ها به صورت تلفنی نیز اجاره شده و کافی است با کلوپ تفریحات دریایی مارینا تماس بگیرید و روز و ساعت مورد نظر خود را تعیین کنید.

خرید قایق در اسکله مارینا کیش

معرفی کامل مجموعه تفریحی - ورزشی مارینا کیش

علاوه بر اجاره قایق می توانید قایق های تفریحی مجموعه مارینا کیش را نیز خریداری کنید. با خرید قایق از این مجموعه می توانید علاوه بر تهیه قایق با کیفیت نسبت به محل نگهداری آن نیز مطمئن شوید. شما می توانید قایق خود را در اسکله ویژه این مجموعه نگهداری کرده و با درخواست از عوامل مجموعه، سرویس و سرکشی از قایق شما انجام می شود.

واحد عکاسی و مدیا در مارینا

از خدمات متنوع دیگر در این مجموعه، می توان به واحد عکاسی اشاره کرد. واحد عکاسی از شما در تفریحات مختلف روی آب یا زیر آب عکس های با کیفیت تهیه می کنند. این واحد دارای به روزترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری بوده که در موقعیت های مختلف مانند زیر آب، ورزش های پارویی، گشت های دریایی، تفریحات دریایی مانند شاتل مارینا کیش سواری بهترین عکس ها را تهیه می کنند. دوربین های اکشن، اسمو و SLR بخشی از دوربین های این مجموعه می باشد.

فروشگاه مارینا جزیره کیش

در این مجموعه فروشگاه های متنوع تجهیزات ورزشی و دریایی نیز وجود دارد. در این فروشگاه ها برندهای معتبری همچون ژانو، ردپدل، هوبی کت و ویبیت به فروش می رسد. از کالاهای این فروشگاه می توان به تجهیزات غواصی، تجهیزات ساحلی، پوشاک، پدل بورد، کایاک، لوازم ماهیگیری، تجهیزات شنا و بادبانی اشاره کرد.

مارینا کیش کجاست؟

معرفی کامل مجموعه تفریحی - ورزشی مارینا کیش

مجموعه تفریحی و اقامتی مارینا جزیره کیش در بلوار مرجان و مرجان 7 قرار دارد. فاصله مجموعه مارینا با فرودگاه جزیره کیش حدود 10 کیلومتر می باشد که از طریق بزرگراه خلیج فارس و بلوار حافظ در دسترس می باشد. 

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما