کافه رومنس تهران | مکانی برای خلوت های دوستانه

کافه رومنس، از کافه‌های منحصر به فردی است که در دل ساختمان قدیمی خیابان فردوسی تهران و در کوچه ضرابی قرار دارد. این کافه در ساختمان قدیمی که در اواخر دوره‌ی قاجار، به سفارت آلمان، هندوستان و انگلیس تعلق داشت احداث شد. میز و صندلی‌های خوش فرم لهستانی و پرده‌های حریر در این کافه حکایت از اصالت کافه رومنس دارد.

فضای باز و وسعت زیاد کافه رومنس، امکان برگزاری نمایشگاه‌های بسیاری را در طول سال در این کافه فراهم می‌کند، به عبارتی می‌توان گفت کافه رومنس جز کافه‌های مورد توجه هنردوستان است.

کافه رومنس تهران | مکانی برای خلوت های دوستانه

در کافه رومنس از تمامی اقشار جامعه از افراد سالخورده گرفته تا جوان‌های قبراق را می‌بینید که برای به دست آوردن تجربه‌های نو پا به این کافه گذاشته‌اند. این کافه در شهریور سال 1388 کار خود را به صورت رسمی در ساختمان قدیمی آغاز کرد. فضای کافه از 4 سالن مختلف که هر سالن ویژگی‌ها و دکوراسیون‌های مخصوص به خودش را دارد تشکیل شده است.

آینه‌ای زیبا و قدیمی در راهرو کافه رومنس نصب شده که نظر همه مشتریان را به خود جلب می‌کند و افراد زیادی که علاقه به عکاسی و خاطره‌سازی دارند در حین وارد شدن به کافه در آن عکس یادگاری می‌گیرند. در کافه رومنس پیانویی بر روی دیوار طبقه پایین گذاشته شده که علاقه‌مندان ‌می‌توانند با نواختن قطعه‌ای دلنواز فضای کافه را برای میهمانان دلنشین و مفرح کنند.

در این کافه به دلیل فضای باز آن می‌توانید به تماشای مسابقات هیجان‌انگیز فوتبال بپردازید و همچنین در این کافه امکان سیگار کشیدن برای مشتریان وجود دارد. در این کافه همانند بسیاری از کافه‌های دیگر می‌توانید صبحانه‌ی دلچسبی در کنار سایر منوهای غذایی کافه میل کنید.

کافه رومنس تهران | مکانی برای خلوت های دوستانه

در کافه رومنس اخلاق و گشاده‌رویی پرسنل زبانزد عام و خاص است، به همین دلیل مشتریان زیادی را به خود جذب کرده‌اند به طوری که اگر از سفارشتان راضی نباشید می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌ای غذای دیگری سفارش دهید. در نهایت می‌توان گفت کافه رومنس از بهترین کافه‌های شهر تهران است. اگر دلتان برای گذشته و نشستن در فضای کافه‌های قدیمی تنگ شده حتما به کافه رومنس بروید.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما