با استادیوم چندمنظوره ایران مال بیشتر آشنا شوید!

اگر اهل ورزش و تفریحات متعدد هستید، سالن‌های چند منظوره ایران مال می‌تواند بهترین گزینه برای سرگرمی‌های شما باشد. چرا که این مجموعه‌ بزرگ تجاری و تفریحی تهران مجهز به امکانات مختلفی بوده و بهترین خدمات را به شما همراهان عزیز ارائه می‌دهد.

ایران مال یکی از مدرن ترین مجموعه های ورزشی تهران را در خود جای داده است و استادیوم ورزشی در واقع مهم ترین بخش مجموعه ورزشی ایران مال به شمار می آید، این استادیوم شامل سالن های ورزشی مختلفی نظیر سالن کشتی، سالن تنیس، سالن والیبال، سالن فوتسال، سالن های ویژه جانبازان و معلولین می باشد و می توان گفت که پاسخگوی نیاز های اغلب ورزشکاران و علاقمندان به ورزش است.

تصور کنید که ورزش کردن در استادیوم‌هایی با فول امکانات و استانداردهای روز دنیا چقد می‌تواند لذت بخش باشد. به گونه‌ای که متوجه گذر زمان نخواهید شد و از تک تک لحظات حضورتان در آنجا لذت می‌برید. 

با استادیوم چندمنظوره ایران مال بیشتر آشنا شوید!

در آنجا می‌توانید بعد از یک ورزش مفرح در گوشه‌ای به استراحت بپردازید و با نوشیدن یک انرژی‌زای خنک انرژی از دست رفته را بازیابید. همچنین وجود زمین‌های تمرین در استادیوم چند منظوره ایران مال سبب شده است تا ورزشکاران بسیاری به این مجتمع آمده و در بهترین شرایط ایجاد شده نرمش کنند.

لازم به یادآوری است که تمام این خدمات برای برگزاری مسابقات ملی و بین المللی نیز مورد توجه قرار می‌گیرد و با استانداردهای فدراسیون جهانی همخوانی دارد. از جمله بخش‌های مختلف استادیوم چند منظوره ایران مال می‌توان به دو زمین تمرین، ساختمان فروشگاه، باشگاه بدنسازی، اتاق ماساژ، کافی شاپ و ساختمان پشتیبانی اشاره کرد که با فناوری روز دنیا ساخته شده‌اند.

با استادیوم چندمنظوره ایران مال بیشتر آشنا شوید!

گفته می‌شود که امکان برگزاری رویدادهایی همچون گردهمایی‌ها، کنسرت، همایش‌ها‌ و مسابقات کشتی نیز در این مجموعه وجود دارد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید در استادیوم چند منظوره ایران مال سالن‌های وی آی پی با مجموع مساحت ۲۵۰ مترمربع احداث شده است که با داشتن وسایل ورزشی مدرن و برندهای معتبر دنیا خدماتی منحصر به فرد را برای شما فراهم می‌آورد.

فراموش نکنید تا از دیگر امکانات ایران مال مثل سالن بولینگ، پیست یخ، باغ کتاب، مجموعه استخر و اسپا و جاده تندرستی بازدید کرده و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

نحوه دسترسی به ایران مال

با استادیوم چندمنظوره ایران مال بیشتر آشنا شوید!

برای دسترسی به این مجموعه سه روش مختلف وجود دارد که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت:

با خودروی شخصی: برای دسترسی به ایران مال با استفاده از خودروی شخصی به طور کلی از چهار مسیر مجزا می توانید استفاده کنید:

– مسیر اول: دسترسی به قسمت شمالی مجموعه از طریق اتوبان شهید خرازی
– مسیر دوم: دسترسی به قسمت جنوبی مجموعه از طریق خیابان چهارباغ
– مسیر سوم: دسترسی به قسمت غربی مجموعه از طریق خیابان ایران خودرو
– مسیر چهارم: دسترسی به قسمت شرقی مجموعه از طریق بلوار طبیعت

با تاکسی های ایران مال: همانطور که در قسمت امکانات رفاهی ایران مال اشاره کردیم مجموعه ایران مال دارای سرویس شاتل اختصاصی می باشد و گردشگران تور تهران و یا ساکنین این شهر می توانند از این تاکسی ها برای دسترسی به مجموعه استفاده کنند.این تاکسی ها از ایستگاه های تعیین شده در سطح شهر، راه آهن، فرودگاه و حتی از منزل شخصی افراد (مبتنی بر درخواست کاربران) خدمات خود را به مقصد ایران مال به گردشگران ارائه می کنند.جالب است بدانید تمامی رانندگاه تاکسی های ایران مال حرفه ای و آموزش دیده بوده و به زبان های انگلیسی، عربی و ترکی استانبولی مسلط می باشند.

با مترو: از دیگر راه های دسترسی به ایران مال می توان به مترو اشاره کرد، گردشگران تور داخلی برای دسترسی به این مجموعه بزرگ و مطرح از طریق مترو باید از خط ۵ سیستم مترو تهران استفاده کرده و خود را به ایستگاه ایران خودرو که نزدیک ترین ایستگاه به مجموعه می باشد برسانند، در اطراف ایستگاه ایران خودرو تاکسی های مخصوص مجموعه وجود دارد و شما می توانید از آن ها برای رسیدن به ایران مال استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما