جاده تندرستی ایران مال تهران | جاده سلامتی ایران مال

نویسنده:

فاطمه

در تاریخ:

ورزش پیاده روی یکی از پرطرفدارترین فعالیت‌های دنیاست که افراد زیادی برای انجام آن ساعت‌ها وقت می‌گذارند. پوشیدن کفش مناسب و شرایط مطلوب سبب می‌شود تا مدت طولانی راه بروید و هیچ گونه خستگی را حس نکنید.

ایران مال یکی از پنج مرکز خرید بزرگ جهان و شماره یک خاورمیانه در تهران است. این ساختمان در غرب بوستان چیتگر تهران با مساحت کل 1700000 متر مربع واقع شده است. 18 درصد فضاها به اماکن فرهنگی، 31 درصد به فضاهای عمومی و تفریحی، 24 درصد به واحدهای تجاری، 19 درصد به پارکینگ و 5 درصد به مجتمع های هتلی اختصاص دارد.

جاده تندرستی ایران مال تهران | جاده سلامتی ایران مال

جاده تندرستی ایران مال یکی از عالی‌ترین مکان‌ها برای انجام این ورزش است و می‌تواند مورد علاقه‌ اشخاص زیادی که طرفدار این ورزش هستند، قرار گیرد. این جاده با طول 1.5 کیلومتر و داشتن کف پوشی مدرن این امکان را فراهم آورده تا مدت‌ها بدون خستگی شما در کنار همراهانتان پیاده روی کنید و متوجه گذر زمان نشوید.

امکانات جاده تندرستی ایران مال

جاده تندرستی ایران مال تهران | جاده سلامتی ایران ما

جاده تندرستی ایران مال تهران امکانات رفاهی خوبی برای ورزشکاران فراهم آورده است. جاده سلامتی ایران مال دارای فضای سبز زیبا و رستوران ها و کافه های متنوعی است که هنگام عبور از کنار آنها حسابی شما را برای صرف میان وعده وسوسه می کند.

در اطراف جاده سلامتی باغ تالاری وجود دارد که می توانید در آن به گشت و گذار بپردازید. همین امکانات زیبا و منحصر به فرد افراد مختلف را مجاب می کند برای ورزش و پیاده روی به جاده تندرستی ایران مال بیایند.

جاده سلامت ایران مال همچنین دسترسی خوبی به مجتمع ورزشی نیز دارد که در آن می توانید انواع ورزش ها و تفریحات از جمله اسکواش، بولینگ، سینما، استخر و سونا و همچنین اسپا را به راحتی و به صورت همزمان در آنجا انجام دهید و ساعت ها خود را سرگرم تفریح و ورزش کنید. 

پیست پیاده روی ایران مال با داشتن محیطی آرام و منحصر به فرد، مکان مناسبی برای قرارهای دوستانه یا پیاده روی عصرانه با خانواده است. پس زمان را از دست ندهید و برای لذت بردن از یک عصر دلپذیر راهی ایران مال شوید.

علاوه بر امکاناتی که در بالا ذکر کردیم، جاده تندرستی ایران مال دارای ایستگاه های پزشکی و رفاهی سیار است و انواع خوراکی های خوشمزه را نیز در اینجا می توانید خریداری کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم بعد از گشت و گذار و پیاده روی، در کافه های اطراف جاده سلامتی ایران مال بنشینید و نوشیدنی مورد علاقه خود را میل کنید و از زیبایی این مکان لذت ببرید.

هزینه جاده سلامتی ایران مال

جاده تندرستی ایران مال تهران | جاده سلامتی ایران مال

برای استفاده از جاده سلامتی ایران مال نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست و استفاده از جاده تندرستی ایران مال برای تمام شهروندان رایگان است. بنابراین شما می توانید در هر زمانی از شبانه روز به جاده سلامتی ایران مال بیایید و بدون پرداخت هزینه ورودی از امکانات آن استفاده کنید.

نحوه دسترسی به جاده تندرستی

جاده تندرستی ایران مال تهران | جاده سلامتی ایران ما

نحوه دسترسی به جاده تندرستی ایران مال بسیار ساده و سرراست است. برای رسیدن به جاده سلامتی ایران مال کافی است تا با استفاده از بزرگراه همت (خرازی) خود را به مجتمع ایران مال در منطقه 22 (غرب تهران) برسانید. پس از رسیدن به این مجتمع، کافی است به پشت بام ایران مال بروید تا جاده سلامتی و مجتمع ورزشی را بیابید.

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید