در باکو از کجا خرید کنیم

نویسنده:

حسین یوسفی

در تاریخ:

خرید در باکو – اگر به باکو سفر کرده اید یا قصد سفر دارید بهتر است اطلاعاتی در مورد مراکز خریدش بدانید تا با خرید های خوب خاطره ی خوب سفر به باکو را تکمیل کنید ما در این مطلب بهترین مراکز خرید در باکو را برای شما معرفی کرده ایم.

در باکو از کجا خرید کنیم

1. مرکز خرید 28 باکو

بعد از نزدیکترین ایستگاه مترو به نام 28 مه نامگذاری شده است. در یکی از مناطق پر جنب و جوش باکو واقع شده است. این مرکز خرید ارائه دهنده ی حدود 70 مارک های بین المللی و محلی و 16 کافی شاپ ها و رستوران ها، 28 سینما است.پارکینگ آن دارای 350 ظرفیت در دسترس است.
در باکو از کجا خرید کنیم

2. مرکز خرید مترو پارک باکو

ارائه دهنده ی حدود 60 مارک لباس، لوازم جانبی، لوازم آرایشی، عطر و لوازم الکترونیکی است. 15 کافه ها و رستوران ها و مناطق سرگرمی کودکان در این مرکز خرید در دسترس است. مقابل ایستگاه متروی نریمانوف واقع شده است. دارای 350 ظرفیت پارک ماشین و سینما هم در طبقه ی 6 موجود است.
در باکو از کجا خرید کنیم

3. مرکز خرید پارک بلوار باکو

واقع شده در بلوار معروف باکو و مکانی مناسب برای خرید، زیرا با یک تیر می توان چند نشان زد. در یک روز هم می توانید از ساحل جذاب دریای خزر، تور قایقی و ورزش و سرگرمی های آبی لذت ببرید و هم سری به مرکز خرید بزنید. بزرگترین هتل های باکو نیز در نزدیکی این مرکز خرید واقع شده است. این مرکز در سال 2010 افتتاح شد و به سرعت در میان مردم محبوب شد. حدود 550 فضای پارکینگ، 6 سالن سینما و در 4 طبقه است.
در باکو از کجا خرید کنیم

4. مرکز خرید بندر باکو

بزرگترین و جدیدترین مرکز خرید در باکو که در سال 2014 افتتاح شد.از ویژگی های آن این است که حدود 300 مارک متنوع از لباس، لوازم جانبی، لوازم آرایشی و عطر و…در این مرکز به چشم می خورد.

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید