مکان های دیدنی کازابلانکا در مراکش

نویسنده:

حسین یوسفی

در تاریخ:

کازابلانکا مراکش – در این مطلب برای شما به معرفی اماکن دیدنی کازابلانکا بزرگترین شهر مراکش پرداخته ایم این شهر برای دانستن تاریخ ، فرهنگ و مردم مراکش بهترین گزینه است.

1. مسجد حسن دوم کازابلانکا

برخاسته از اقیانوس اطلس که بزرگترین مسجد در مراکش است و شامل بزرگترین مناره در کل جهان است. برای بازدید، حتما یک تور پیاده روی را رزرو کنید.
مکان های دیدنی کازابلانکا در مراکش

2. کلیسای جامع کازابلانکا

راه رفتن در اطراف این کلیسای کاتولیک در شهر مسلمان کازابلانکا واقعا یک تجربه شاعرانه است. برنامه ها را چک کنید، کاهی در این کلیسا شاهد برپایی گالری نیز خواهید بود.
مکان های دیدنی کازابلانکا در مراکش

3. بازار مرکزی کازابلانکا

خرید زیتون از فروشندگان محلی را حتما امتحان کنید. یک بطری روغن آرگان نیز برای آوردن به خانه خریداری کنید. خریدن میوه های تازه و آجیل را نیز فراموش نکنید.
مکان های دیدنی کازابلانکا در مراکش

4. محمدیه، شهری در نزدیکی کازابلانکا

یک قطار سریع برای رفتن به شهر محمدیه در دسترس است. این جواهر کوچک هنوز هم یک راز برای اکثر گردشگران می باشد. در نزدیکی ساحل کازابلانکا واقع شده است. از مردمان محلی برای گذراندن یک روز کامل و خوب در این شهر کمک بگیرید.
مکان های دیدنی کازابلانکا در مراکش

5. صافی شهری با دیدنیهای بسیار

هنوز هم به دنبال ماجراجویی بیشتر هستید؟ یک خودرو کرایه کنید و در عرض سه ساعت به شهر ساحلی و جنوبی صافی بروید. این منطقه با بازار فوق العاده ی ماهی و هنرهای دستی سفالی شناخته شده است.
مکان های دیدنی کازابلانکا در مراکش

6. الجدیده، شهر پرتغالی ها در مراکش

در هیچ کجای دنیا، شهری مانند الجدیده وجود ندارد. الجدیده، شهرستان پرتغالی مراکش است. تجربه باور نکردنی، نفوذ فرهنگی و تبادل بین مراکش و اروپا را در این شهر خواهید دید.
مکان های دیدنی کازابلانکا در مراکش

در سفر به کازابلانکا چه بپوشیم؟

در فرهنگ مردمان این شهر،نشان دادن مقدار زیادی از بدن اصلا مرسوم و پسندیده نیست.زنان و حتی مردان بهتر است از لباس های پوشیده و مناسب استفاده کنند.برای اینکه از گرما اذیت نشوید،لباس رنگ روشن بپوشید.
بهتر است بدانید که:
ارز مورد استفاده در کازابلانکا: درهم و سانتیم
زبان: عربی
کد کشور: 212
بهترین زمان برای سفر: فصل بهار و پاییز که درجه حرارت معتدل تر و جمعیت کمتر است.

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید