اماکن گردشگری هلند

اماکن گردشگری هلند

اماکن هلند – هلند کشوری بسیار زیبا است و از دیدن این کشور لذت خواهید برد در این مطلب قصد داریم شما را با مکان های جذاب کشور هلند آشنا کنیم.
هلند کشوری کوچک است اما کانال‌های آبی موجود در آن، مزارع، آسیاب‌های بادی و …آن را به یک کارت پستال زیبا تبدیل کرده است که از دیدن آن لذت خواهید برد.
اماکن گردشگری هلند

1. به Keukenhof بروید

Keukenhof، بزرگ‌ترین باغ گل در جهان با 32 هکتار گل رنگارنگ و با ارزش، است. باغ بین ماه‌های مارس و مه هر سال که فصل باز شدن لاله‌ها است، باز می‌شود. وقتی هلند را تصور می‌کنید، این گل‌ها به ذهن شما می‌آیند و دیگر هیچ‌چیزی بهتر از این نیست.
اماکن گردشگری هلند

2. دوچرخه‌سواری در پارک ملی Hoge Veluwe

پارک ملی Hoge Veluwe بزرگترین ذخیره ملی در هلند است. علاوه بر تنوع گیاهی این پارک، گوزن‌های وحشی و سایر حیوانات را نیز در این پارک ملی بزرگ، مشاهده خواهید کرد.
مطالب مرتبط:
اماکن گردشگری هلند

3. رفتن به  ماستریخت

یکی از شهرهای جنوبی هلند که به داشتن کوه معروف است. این شهر واقعا پر از تپه است که صعود به آنها هم راحت است. برای دیدن زندگی هلندی از نزدیک و به دور از جمعیت گردشگران، این شهر می‌تواند انتخاب خوبی باشد.
اماکن گردشگری هلند

4. دوچرخه سواری کنید

به عنوان یکی از محبوب‌ترین فعالیت‌ها در سراسر کشور که حس فوق‌العاده‌ای به شما خواهد داد، محسوب می‌شود. بیش از 20000 کیلومتر راه، به دوچرخه‌سواران اختصاص داده شده است.
اماکن گردشگری هلند

5. بازدید از دلفت (Delft)

شهری جذاب است که برای سفر یک روزه، مقصد مناسبی است. چندین جاذبه‌ی گردشگری جالب در این شهر وجود دارد که ارزش دیدن دارد. این شهر بین لاهه و روتردام قرار گرفته است.
اماکن گردشگری هلند

6. تحسین هنر در موزه ون گوگ

از سال 1973 افتتاح شده است و  میزبان بیش از 500 اثر اصلی وینسنت ون گوگ و چندین اثر از معاصران و دوستدارانش است. این موزه روزانه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر باز است. هزینه ورود 17 یورو است. البته رزرو به دلیل استقبال زیاد باید از قبل انجام شود.
اماکن گردشگری هلند

7. تور دوچرخه چند روزه را امتحان کنید

اگر قصد دارید با دچرخه سفری داشته باشید، هلند بهترین مکان است. اما شاید چند ساعت یا یک روز به تنهایی کافی نباشد. در هلند تور‌های دوچرخه‌سواری شگفت‌انگیز زیادی وجود دارد که به راحتی می‌توانید با آنها به سفری چند روزه بروید.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما