آخرین مطالب سایت جاذبه ها

به عشق خیره شدن به مناظر طبیعی، آشنایی با فرهنگ‌های جهانی و لذت بردن از تجربیات سفر؛ خوش آمدید به بخش "آخرین مطالب سایت جاذبه ها"! اینجا راهنمایی جامعی را برای علاقه‌مندان به دنیای سفر و گردشگری ارائه می‌دهیم. با ما همراه شوید تا در جریان آخرین تازه‌ها و بهترین‌های دنیای سفر باشید.

خراسان رضوی

معرفی باغ ملی مشهد

باغ ملی مشهد درست در میان یکی از شلوغ‌ترین مراکز مسکونی و تجاری این شهر قرار دارد. همین امر، آن را به مکانی ویژه در این منطقه تبدیل کرده است.

مازندران

جاذبه طبیعی و دیدنی مرداب نشتارود تنکابن

مرداب نشتارود (Nashtaroud) در 5 کیلومتری تنکابن و در مرکز شهر نشتارود قرار دارد. با سه کیلومتر طول و ۵۰ متر عرض، این مرداب به طور کامل در مرکز شهر قرار گرفته است و تقریبا تمام کوچه‌های شمالی جنوبی شهر نشتارود، به این مرداب منتهی می‌شود.

خوزستان

جاذبه گردشگری قلعه سلاسل شوشتر

قلعه سلاسل یکی از مشهورترین جاهای دیدنی شوشتر است که طبق نوشته‌های تاریخی، قدمت آن به دوره هخامنشیان می‌رسد. این قلعه با وسعت بسیار زیاد در گذشته، دارای چندین حیاط و قسمت‌های مختلفی بوده است.

کشور قبرس

آشنایی با قبرس

قبرس گزینه‌ی مناسبی برای مهاجرت پس از بازنشستگی یا برای تحصیل و داشتن یک شروع دوباره است. جزیره‌ی مدیترانه‌ی نفس گیر این کشور کیفیت بالای زندگی، اقلیم گرم و تنوع بالای فرهنگی را برای ماجراجویی شما فراهم می‌کند.

بلیط هواپیما