ما در حال بررسی دقیق تر برای مرتب کردن مکان های برجسته آسیا برای سفر و گردشگری هستیم. اگر بخواهیم صادقانه بگوییم همه جاهای دیدنی آسیا بجز ژاپن برای گردشگران ارزان قیمت هستند یا حداقل میتوانید یک مورد ارزان پیدا کنید. در اینجا ما بهترین بهترین ها را برای شما گردآوری کرده ایم که اگر در نزدیکیشان هستید نباید از دست بدهید. همچنین شایان ذکر است که پیدا کردن هتل خوب و ارزان در آسیا آسان تر از بقیه دنیا است. در اینجا ما لیست شهرهای ارزان قیمت را برای شما گردآوری کرده ایم.

۱۲ شهر ارزان در آسیا

این لیست بر اساس کمترین قیمت تا بیشترین قیمت طبقه بندی شده است.

۱ – هانویی، ویتنام

هانویی، ویتنام

این شهر پایتخت باستانی ویتنام و مرکز بازدید آسان برای عموم است و ترکیبی از معماری مدرن و آسیایی است.

۲ – گوا، هند

گوا، هند

گوا استان غربی هند محسوب میشود. این محل مقصدی برای رفتن و تماشای معابد و فرهنگ باستانی نیست. در عوض دارای سواحل فوق العاده و ارزان قیمتی است که برای استراحت در آفتاب مناسب هستند.

۳ – هوی آن، ویتنام

هوی آن، ویتنام

برای بسیاری از مردم ویتنام که اکثرا ساحل های زیادی دیده اند شاید منطقه جذابی نباشد ولی برای گردشگران اینطور نخواهد بود.

۴ – پوخارا، نپال

پوخارا، نپال

اصلی ترین جای دیدنی نپال که بیشتر برای کوهپیمایی مورد استفاده قرار میگیرد. معمولا بازدیدکنندگان اول به پایتخت نپال یعنی کاثماندو سفر میکنند ولی پوخارا واقعا یک شهر گردشگری است.

۵ – چیانگ مای، تایلند

چیانگ مای، تایلند

بین بانکوک و جزایر ایسلند، بیشتر گردشگران موقعیت شمالی این کشور را انتخاب میکنندکه بسیاری از فروشگاه ها و سواحل در آن قرار دارد.

مطلب پیشنهادی:  10 شهر برتر پربازدید در سال 2014

۶ – لوانگ پارابانگ، لائوس

لوانگ پارابانگ، لائوس

توریستی ترین شهر لائوس یکی از زیباترین شهرهایی است که کمتر در مورد آن شنیده اید.

۷ – کوتا، بالی، اندونزی

کوتا، بالی، اندونزی

کوتا اصلی ترین شهر استراحتی کم هزینه برای گردشگران است که بیشتر خوانندگان استرالیایی در این محل سکونت میکنند.

۸ – بانکوک، تایلند

بانکوک، تایلند

پروازهای بانکوک معمولا ارزانترین پروازهای جنوب آسیا هستند و این یک موقعیت عالیست چون هر سفری با یک پرواز شروع میشود.

۹ – سیم ریپ، کامبوج

سیم ریپ، کامبوج

یکی از زیباترین و دلپذیرترین شهرهای جنوب شرقی آسیا است. این شهر باید در بالای لیست قرار میگرفت ولی بدلیل در نظر گرفتن تمامی مخارج بهترین مکان آن در لیست این قسمت میباشد. شما میتوانید رستوران هایی پیدا کنید که هزینه سرو غذا در آنها در حدود نیم دلار است.

۱۰ – پکن، چین

پکن، چین

با وجود رشد اقتصادی چین و ارز ملی آن شاید بر اساس آمارهای بین المللی پکن یکی از گرانترین شهرهای آسیایی باشد ولی در مقایسه با غرب یکی از بهترین شهرهاست.

۱۱ – کوالالامپور، مالزی

کوالالامپور، مالزی

یکی دیگر از شهرهای ایده آل برای پروازهای طولانی مدت ارزان و همچنین تماشای فرهنگ غنی این کشور، کوالالامپور است که همانند سنگاپور یک شهر مدرن و پیشرفته تلقی میشود.

۱۲ – هنگ کنگ، چین

هنگ کنگ، چین

در یک دهه گذشته هنگ کنگ یکی از ارزانترین شهرهای گردشگری جهان بوده ولی همه میدانیم که همه چیز تغییر میکند و خیلی از اتفاقات از بین میرود. با اینکه شاید این شهر برای آسیا یک شهر گران قیمت باشد ولی هنوز هم یکی از مقاصد ایده آل برای گردشگران غرب است.

نویسنده

سفر كردن، فقط تماشا كردن و عكس گرفتن نیست، این تغییری است كه پایدار است تغییراتی كه سفر در شما ایجاد می‌كند در روح شما می‌ماند، شیوه زندگی شما پس از هر سفر تغییر می‌كند. ( میریام برادی )

یک نظر بنویسید