مقاصد گردشگری در حال رشد در سال 2018

مقاصد گردشگری در حال رشد در سال 2018

هنوز در دنیا مقاصد عجیب و باورنکردنی وجود دارند که دسترسی به آنها کار ساده ای نیست. برخی این مقاصد توسط کوله به دوشان و گردشگران ماجراجو معرفی میشوند و تعدادی از این مقاصد فقط بین افراد محلی شناخته می شود.مقاصد گردشگری در حال رشد در سال 2018

۶ مقصد گردشگری در حال توسعه در سال 2018

مقاصد گردشگری اصولا با احتیاط معرفی می شوند. اما مکان های که مانند روستاهای بکر با محیطی وحشی یا سایت تاریخی کشف نشده، چشم جهان را به روی حقیقت باز می کند. در این مقاله سعی شده شش مقصد مهم گردشگری که قرار است در سال 2018 جزو مقاصد رو رشد باشند، را معرفی کنیم. آماده برای کشف جهان هستید؟

مولداوی (Moldova)

مقاصد گردشگری در حال رشد در سال 2018مولداوی در میان جمهوری سابق شوروی، رومانی و اکراین قرار دارد. این کشور که در حال حاضر جزو کم بازدیدترین کشورهای جهان است، و برای اینکه یک مقصد گردشگری شود، بسیار تلاش می کند. جنگل ها و تاکستان های بکر و دست نخورده این کشور به زودی مولداوری را به یک مقصد مهم گردشگری تبدیل می کند. صومعه ها و معابد کشف شده این مقصد را به سمت جذب گردشگر سوق می دهد.

موریس (Mauritius)

مقاصد گردشگری در حال رشد در سال 2018دستورالعمل رسیدن به موریتیوس تقریبا شبیه صدای آرام هست: «در مسیر شرق آفریقا از مسیر بیرون بیا…» و ادامه بده.
نزدیکترین همسایه ی موریتیوس جزیره ی کوچک ماداگاسکار می باشد که به خاطره انزوای جغرافیایی و تنوع زیستی خود درجهان قابل احترام است. موریتیوس برای جذب بازدید کنندگان دلایل متعدد دارد. در سال 2018 این کشور جشن پنجاه سالگی استقلال و 26 سالگی جمهوری خود رامی گیرد و این جشن خود برای جذب گردشگر کافی ست. این جزیره کوچک که توسط اقیانوس هند احاطه شده پر از سواحل بکر، صخره های مرجانی و رنگارنگ، کوه ها و جنگل های بارانی است و تمام اینها برای اینکه موریتیوس به یک مقصد گردشگری تبدیل شود، کافی ست.

سرزمین های فلسطینی

مقاصد گردشگری در حال رشد در سال 2018اخیرا سازمان ملل با توجه به شاخص جهانی گردشگری، سرزمین های فلسطین را به عنوان یکی از سریعترین مقاصد رو به رشد جهان معرفی کرده است. در دنیای گردشگری کار فروش به نظر کار سختی می آید، اما تبدیل یک سرزمین به یک مقصد گردشگری شاید سخت تر از فروش محصولات گردشگری باشد. سرزمینی که فاقد زیرساخت ها و راه های دسترسی مناسب است حالا در تلاش برای حفظ سایت های تاریخی و مذهبی خود است. در این سرزمین ها چیزهای از مدرنیت را می توانید ببینید مانند نقاشی هنرمند بریتانیایی که در مرز بین اسرائیل و فلسطین بر دیوارهای هتلی نقش بسته است و ذهن آدمی را به شهرهای اروپایی می برد.

شارجه- امارات متحد عربی

مقاصد گردشگری در حال رشد در سال 2018در منطقه ای خلیج فارس، شارجه در میان همسایگان خود به ویژه دبی غرب شده است و نتوانسته بازدیدکنندگان زیادی به خود جذب کند. شارجه به عنوان یک پایتخت فرهنگی یونسکو شناخته می شود و این خود می تواند کمک بزرگی به رشد این شهر داشته باشد. در گردشگری اصالت بسیار مهم است و گردشگران اصولا جذب اصالت های یک کشور یا شهر می شوند. در حال حاضر، شارجه پروژه نگهداری و مرمت تاریخ خود را آغاز کرده است. برای بازدید از شارجه دلایلی زیادی از جمله فروشگاه های بزرگ خرید و پارک جدید سافاری است. پارک سافاری شارجه بعد از پارک سافاری آفریقا بزرگترین پارک سافاری محسوب می شود.

زامبیا

مقاصد گردشگری در حال رشد در سال 2018طی دهه گذشته، زامبیا موجی از  گردشگری در خود دیده است اما هنوز نتوانسته خود را به عنوان یک مقصد سافاری محبوب کند.  زامبیا با 19 پارک و 34 ناحیه مدیریت شده بازی می تواند در جهان برای اشتراک چیزهای خاص و ویژه شناخته شود. زامبیا در حال سرمایه گذاری در صنعت گردشگری خود است تا علاوه بر زیرساختها خود، دسترسی به این کشور را نیز آسان تر کند.

نیوفاندلند و لابرادور، کانادا

مقاصد گردشگری در حال رشد در سال 2018حفاظت از طبیعت و حیات وحش در نیوفاندلند یک اولویت است. این استان کانادایی از این بهتر خواهد شد و به همین دلیل بازدیدکنندگان را به منطقه خود فرا خواهد خواند. نیوفاندلند یک پارک ملی جدید به ذخایر دریایی خود اضافه کرده است تا زمین و آبهای بیشتری برای کشف در خارج از خانه داشته باشید. پارک ملی جدید کوه های ماله که به اندازه جامائیکا است خود به تنهایی می تواند تجربه های بی نظیری را برای شما به ارمغان آورد مانند کوه، صحرا و تندرا.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما