بهترین مکان های شمال در فصل پاییز

نویسنده:

مرتضی

در تاریخ:

فصل پاییز فصل بسیار خوبی برای سفر کردن است. زیرا در این فصل بیشتر مناطق تفریحی خلوت هستند و هزینه سفر نیز نسبت به تابستان و بهار کمتر می باشد. همچنین مزیت سفر کردن در فصل پاییز به شهرهای شمالی این است که آب و هوا شرجی نیست، بلکه بسیار معتدل و خوب می باشد. در ادامه می خوانید بهترین مکان برای رفتن به شمال در فصل پاییز با خانواده کجاها می باشد.

بهترین مکان هایی که می توانید در فصل پاییز به آنجا سفر کنید در ادامه بررسی خواهیم کرد.

دهکده مازیچال

دهکده مازیچال

دهکده مازیچال در شهر کلاردشت قرار دارد. دهکده مازیچال مکان بسیار مناسبی است که در فصل پاییز می توانید به آنجا سفر کنید. این منطقه پوشیده شده از ابر می باشد و طبیعت بسیار فوق العاده زیبایی نیز در فصل پاییز دارد. اگر در فصل پاییز به مازیچال سفر کردید حتما لباس گرم همراه خود داشته باشید. در این منطقه خانه های کوچکی نیز وجود دارد که می توانید برای اسکان آنها را اجاره کنید.

جنگل النگدره

جنگل النگدره

جنگل النگدره در استان گرگان و در جاده نهار خوران قرار دارد. این جنگل در پاییز دارای منظره بسیار زیبایی از برگ های زرد و نارنگی می باشد. این جنگل دارای مراکز و امکانات تفریحی جالبی نیز می باشد که همراه با خانواده می توانید سفر خوبی را داشته باشید.

آب گرم و روستای لاویج چمستان

آب گرم لاویج

مسیر رفتن به روستای لاویج بسیار زیبا و دیدنی می باشدو روستای لاویج در کنار طبیعت بکر و زیبایی که دارد، دارای آب گرم معروفی نیز می باشد که خاصیت درمانی بالایی دارد. در سراسر سال افراد زیادی برای درمان به آب گرم لاویج می آیند. روستای لاویج در 25 کیلومتری چمستان قرار دارد.

جاده اسالم به خلخال

اسالم به خلخال

یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری مخصوصا در پاییز سفر به استان گیلان و رفتن به جاده اسالم خلخال است. این مسیر 70 کیلومتری که از گیلان به استان اردبیل میرسد دارای طبیعت بسیار رویایی و زیبا می باشد و برای سفر در فصل پاییز گزینه مناسبی است.

جنگل راش

جنگل راش

جنگل راش یکی از جاذبه های دیدنی می باشد که در منطقه سواد کوه استان مازندارن قرار دارد. این جنگل دارای مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری می باشد که می توانید همراه با خانواده ساعات خوشی را داشته باشید. در روستای سنگکده که در نزدیکی جنگل راش قرار دارد اقامتگاه هایی وجود دارد که می توانید برای ماندن از آنها استفاده کنید.

محصولات سفر

1 دیدگاه دربارهٔ «بهترین مکان های شمال در فصل پاییز»

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما