رستوران هفت خوان شیراز

نویسنده:

مرتضی

در تاریخ:

“رستوران هفت خوان شیراز” رستورانی مجلل در شیراز است که هر طبقش مختص یه نوع غذاست. اسم این رستوران هم از “هفت خوان” رستم در شاهنامه انتخاب شده است. البته کلمه “خوان” در ادبیات فارسی به معنی سفـره و طَبَق خوردنـی هم هست. اینجا یک مجموعه کامل با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و حتی فست فود و کافی شاپ، برای هر نوع ذائقه و سلیقه است. چیدمان و دکوراسیون هر طبقه ای هم مختص نوع غذایی که در اون سرو میشه، تغییر می کنه و فضای آرام بخش و ایده آلی رو برای مهمانهای مجموعه فراهم کرده است. این مجموعه سالن های اختصاصی برای برگزاری جشن ها، سمینارها و سالن VIP برای مهمان های خاص و ویژه هم داره حتی آتلیه عکاسی هم برای ثبت لحظه های خاطره انگیزتون دراین مجموعه فراهم شده است.

رستوران هفت خوان شیراز

مجموعه رستوران های هفت خوان شیراز

طبقه زیر همکف: همان فرود است. رستورانی با خوراک و موسیقی سنتی که سقف گوشه گوشه سپید دارد و ستون های استوار و تخت های چوبی با فرشهای دست بافت.

طبقه همکف:  سیندخت است، شامل رستوران بوفه آزاد. طبقه اول بلیان با انواع پیتزا، مرغ سوخاری و ساندویچ

طبقه اول: زریر با محیطی دلپذیر کافی شاپ، پذیرای میهمانان عزیز خواهد بود.

طبقه دوم: نیز رستوران نوفل و کافی شاپ گیسیا خوراک مختلف ملل و کافی شاپ با محیطی آرام و پیتزای ایتالیایی را عرضه داشته اند.

طبقه سوم:  پشت بام مجموعه است، گرسیوز رستورانی باستانی که از آنجا شهر شطرنجی و باغ های به هم پیوسته شیراز زیر پایت گسترده می شود با انواع خوراک های باربیکیو.

رستوران هفت خوان به عنوان یک مجموعه گردشگری تحت نظارت سازمان جهانگردی ثبت شده که بزرگترین هدفش “ادای دین به شیراز و عظمت مردمانش” است، ما به میزبانی شما در فضایی آکنده از آرامش افتخار می کنیم.

رستوران هفت خوان شیراز در كنار ساير سرويس های ويژه  خود، بخش ويژه ای را جهت دريافت سفارشات غذا از اقصي نقاط شهر شيراز مجهز نموده است. كادر مجرب اين بخش آماده اند تا با پيک های مجهز خود، از صبحانه بامداد تا شام شامگاه سفارشات شما را به محل مورد نظرتان ارسال نمايند.

رستوران هفت خوان شیراز

تلفن: 32270000  /  فاکس: 32279100

رزرواسیون: 09177878400

بیرون بر: 09177878500

ارسال پیامک: 09177878900

آدرس:  شیراز، بلوار جدید قرآن

محصولات سفر

2 دیدگاه دربارهٔ «رستوران هفت خوان شیراز»

  1. کیفیت بسیار معمولی قیمت بسیار گران حجم غذاها از منو بسیار کمتر است

    پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید