بهترین و معروف ترین رستوران و کافه ها در آگرا

نویسنده:

حسین یوسفی

در تاریخ:

وارد شهر آگرا شده اید و بسیار گشنه هستید اما نمی دانید به کدام رستوران بروید؟ بهترین رستوران های آگرا را نمی شناسید و مانده اید که کجا اولین وعده غذای خود را در آگرا و هند سفارش دهید؟ ارزان ترین رستوران های آگرا را به همراه آدرس آن ها، خواهید خواند.

بهترین و معروف ترین رستوران و کافه ها در آگرا

اگر به دنبال رستوران هایی محلی آگرا هستید، تعدادی را به شما معرفی می کنیم. در میان این رستوران ها، رستوران های لوکس، رستوران هایی با غذای قیمت مناسب، رستوران های ارزان و برترین رستوران های آگرا از جمله نکاتی هستند که ممکن است بخواهید به سراغ آن ها بروید.

Bob Marley Cafe & Restaurant

بهترین و معروف ترین رستوران و کافه ها در آگرا

یکی از بهترین کافه رستوران های آگرا که صبحانه های خیلی خوبی را سرو می کند. قهوه ی خوش عطر و چای ماسالای بی نظیرش و خوراک مرغ هندی پر ادویه، این رستوران را معروف کرده است.

آدرس : P6 Shilpgram Road Opposite New Weston Taj Nagri, Phase One Colony, Agra, Uttar Pradesh 282004, India

ساعات کاری : 7AM–10PM

Pinch Of Spice

بهترین و معروف ترین رستوران و کافه ها در آگرا

به جرات می توان گفت بهترین کباب تندوری های هندی و خوشمزه ترین لقمه های پنیری در این رستوران 5 ستاره پیدا می شود. اگرچه به نسبت جاهای دیگر کمی گرانقیمت است اما این رستوران در بین مردم آگرا بهترین رستوران از لحاظ استفاده از بهترین مواد اولیه است.اگر دنبال یک جای تمیز و لوکس برای صرف غذا هستید حتما به این رستوارن سر بزنین و از خوردن کباب های این رستوران لذت ببرید.

آدرس : 1076/2, Fatehabad Rd, Opposite Hotel ITC Mughal, Tajganj, Agra, Uttar Pradesh 282001, India

ITC Mughal, Maikhana

بهترین و معروف ترین رستوران و کافه ها در آگرا

از رستوران های معروف آگرا در داخل خود هتل پنج ستاره ی آی تی سی

نظرات مختلفی هست در مورد این رستوران که از نظر قیمت نسبتا گران تر از رستوران های دیگر است اما کیفیت غذاها و تنوع غذا در این رستوران موقعیت این رستوران را متفاوت تر کرده است.انواع و اقسام کباب ها ، غذاهای مختلف هندی و  فرنگی با کیفیت فوق العاده در این رستوران سرو می شود.

آدرس : Taj Ganj, Agra, Uttar Pradesh 282001, India

C9 Restaurant

بهترین و معروف ترین رستوران و کافه ها در آگرا

یک رستوران عالی برای گیاه خوارن

رستورانی که با آکواریوم های زیبا تزیین شده و فضای بسیار آرام و زیبایی را برای گردشگران فراهم کرده است.اینجا هم برای گیاه خواران و هم برای کسانی که به فلفل و ادویه جات حساسیت دارند انتخاب بسیار خوبی است.

آدرس : Ground Floor Devansh Hotel MG Road Opposite Delhi Gate, Civil Lines, Agra, Uttar Pradesh 282002, India

ساعات کاری : 9:30AM–11PM

 Esphahan

بهترین و معروف ترین رستوران و کافه ها در آگرا

به ما اعتماد کنید و برای صرف یک شام لذیذ هندی در یک محوطه ی باز با موسیقی زنده حتما به اینجا سر بزنید. رستورانی که علاوه بر غذاهای خوشمزه و لذیذ، معماری زیبا و فضای دل انگیزش خاطره ای خوش در ذهن شما به جای می گذارد.

آدرس : The Oberoi Amarvilas, Taj East Gate Rd, Agra, Uttar Pradesh 282001, India

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما