مکان دیدنی پرتگاه غروب | جزیره هرمز

نویسنده:

فاطمه

در تاریخ:

جزیره کوچک هرمز در میان آب‌های نیلگون خلیج فارس چون یاقوتی سرخ می‌درخشد و با جاذبه های طبیعی فراوانی که دارد، گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب می‌کند.

برای تماشای غروب زیبای خورشید می‌توانید به پرتگاه غروب در جزیره هرمز، جایی بر فراز کوه‌هایی نمکی و رنگارنگ بروید. اینجا در اوج بلندی می‌ایستید و دریای بیکران را به نظاره می‌نشینید و در هنگام غروب، خورشید به آرامی پایین و پایین‌تر می‌رود تا جائیکه هیچ اثری از آن به جای نمی‌ماند و تنها ردی از رنگ‌های گرم، زرد، نارنجی و قرمز را از خودش در پهنه وسیع آسمان به جای می‌گذارد.

مکان دیدنی پرتگاه غروب | جزیره هرمز

پرتگاه غروب از معروف‌ترین و آرامش‌بخش‌ترین جاذبه‌ های گردشگری جزیره هرمز است. محلی‌ها عاشق آن هستند زیرا تماشای غروب از این پرتگاه واقعا تماشایی است.

در پرتگاه غروب، کوه‌های صخره‌ای و تیز در کنار ساحلی با شن‌های نرم و روان به زیبایی تمام قد علم کرده است. موج‌ها با شدت هرچه تمام‌تر به سوی ساحل می‌آیند و با صدای غرشی مهیب، ورود خود را به ساحل اعلام می‌کنند. جزیره هرمز با دیدنی های فراوان و ناشناخته‌ای که دارد به عنوان یکی از مقاصد گردشگری شناخته می‌شود و هر ساله در فصول مختلف گردشگران بسیاری برای دیدن زیبایی‌های شگفت‌انگیز هرمز به آنجا سفر می‌کنند.

مکان دیدنی پرتگاه غروب | جزیره هرمز

در هرمز، زنان هنرمند جزیره با کشیدن نقوش گیاهانی رویایی و طرح‌هایی ذهنی بر دستان گردشگران، خاطرات سفر شما را به جنوب ایران تا مدتی ماندگار می‌سازند. گردشگران میتوانند با آسودگی خیال برای تفریح و آرامش به این مکان سفر کنند.

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید