اگر از جمله افرادی هستید که عاشق طبیعتید و دوست دارید در آن غرق شوید ، این هتل عجیب در جزیره ای دور افتاد در کارائیب می تواند رویای شما را به تحقق برساند.

هتل لو دومین د بولز (Le Domaine des Bulles) ، چهار اتاق دارد که تختخواب های آنها در فضای بسته ی یک حباب بزرگ قرار گرفته اند. این حباب ها که همانند محافظی دور تا دور محل خواب را می پوشانند بیرنگ هستند و این امکان را به میهمانان هتل می دهند که بتوانند آسمان و طبیعت اطرافشان را به خوبی و وضوح ببینند و از تماشای آن لذت ببرند.

هر اتاق خواب دارای یک باغ سرسبز و زیبا است که حضور در این فضا را برای میهمانانش رویایی تر می سازد. برای اینکه از گرم شدن فضای اتاق ها جلوگیری شود ، هر اتاق یک تهویه کننده هوا نیز دارد. در  کنار این امکانات یک جکوزی نیز در دل این طبیعت سرسبز قرار گرفته است. هر اتاق ظرفیت سه نفر را دارد و اقامت هر شب در این اتاق ها 117 پوند برآورد شده است.

در خارج از محوطه اتاق ها نیز میهمانان هتل می توانند از خدمات اسپا و ماساژ بهره مند شوند و در رستوران هتل به خوردن غذاهای دریایی بپردازند.هتلی که شما را به طبیعت متصل می کندهتلی که شما را به طبیعت متصل می کندهتلی که شما را به طبیعت متصل می کندهتلی که شما را به طبیعت متصل می کندهتلی که شما را به طبیعت متصل می کند